Lidové umění v obrazech a písních (dílna pro děti od 3 do 6 let)

ilustrační foto pro dílnu literární kritiky

Vydejte se s námi do světa pohádek, písní, obrazů a historie. Na programu jsou kroje, lidové tance, pohádky a písničky z různých zemí, gospely i trampské písně. Děti si zkusí zají­mavé výtvarné techniky, naučí se lidové písně z celého světa. Dozvědí se něco víc o tradicích a zvycích, a to včetně těch sou­čas­nějších. Nechte své děti rozvíjet jejich umělecký potenciál zábavnou formou.

celotýdenní dílna, po–pá; cena: 700 Kč

portrét Karolíny Keijsperové
Karolína Keijsperová

Karolína Keijsperová (2002) právě ukončila studium na osmiletém gymnáziu v Mladé Boleslavi. Studuje sólový zpěv a klasickou kytaru. Sama se několik let učí na klavír. Absolvovala dvouletý formačně-vzdělávací animátorský kurz pro vedení dětí a mládeže a v praxi se podílela na organizaci letních táborů a víkendových akcí pro děti a mládež. Hudba a práce s dětmi jsou její vášní.

portrét Elišky Míškové
Eliška Míšková

Eliška Míšková (2002) – čerstvá absolventka gymnázia, absolvovala třináct let výtvarné výchovy v mladoboleslavské ZUŠ a výtvarné činnosti se věnuje i ve volném čase. Hraje osm let na housle, dva roky na violu. Maturovala mj. z výtvarné výchovy, chystá se studovat dějiny umění na vysoké škole. Má zkušenosti s organizací víkendových pobytů pro děti. Kromě toho má sourozence v předškolním věku, takže asistované smrkání ji nepřekvapí.